Ecolinn Ecodrops Çok Amaçlı Temizleyici

Ecolinn Ecodrops Çok Amaçlı Temizleyici  , Temizlenmesi gereken tüm kirlilikleri pratik ve kolay bir şekilde temizleyecek organik bir üründür.
Hijyenik bir temizlik,parlaklık ve lekesiz bir görüntü ile tüm kirlilikleri temizler,tüm kötü kokuları yok eder.ferahlığı hissettirir.


Anti bakteriyel oluşu ile kulanım ortamı ve kullanıcıyı korur.alkol,klor,asit içermez.
Doğal çevrenin korunmasına katkıda bulunur.Çevre dostudur.anti statik maddeler içerdiğinden kullanıldığı tüm alanlarda statik elektriklenmeyi önler,kirlenmeyi geciktirir.kireç oluşumunu önleyerek kulanım suyunun yumuşamasına yardımcı olur,daha az durulama suyu kullanılacağından su tüketiminin azalmasını sağlar.

Ecolinn Ecodrops Çok Amaçlı Temizleyici Her ısı derecesinde etkilidir.
Cildin doğal yapısına uygun olarak formüle edildiği için cilt üzerinde hassalaşmaya ve tahrişe neden olmaz.kullanımı güvenlidir.

Kullanma Talimatı :

1.CAM AYNA KRİSTALLERİN MOBİLYA VE AHŞAP ZEMİNLERİN TEMİZLİĞİ:
Püskürtme aparatı içerisine (500 cc suya 2 damla) temizlenmesi gereken yüzeye püskürtüp temiz ve kuru bir bezle silinir.cam,ayna,kristal,avize ve her türlü mobilya,ahşap yüzeylerdeki kir,yağ,nikotin,is ve boya kirliliklerini mükemmel bir şekilde temizler.temizlediği alanlarda buğulanmayı ve kirlenmeyi geciktirir.
2.HALI KOLTUK KUMAŞ VE DERİ KAPLAMALARIN TEMİZLİĞİ
(1 litre suya 10 damla) halı,döşeme,koltuk,kumaş ve deri kaplamalardaki her türlü kirliliği ve lekeleri derinlemesine temizler,parlaklık kazandırır.yumuşaklık verir.en inatçı lekeleri bile zorlanmadan,renklerini soldurmadan dezenfekte ederek temizler.
3.OTOMOBİL MOTOR TEKNE İÇ VE DIŞ TEMİZLİĞİNDE
(5 lt suya 30 damla)
4. BULAŞIKLARIN MAKİNEDE YIKANMASINDA
5 damla kulanınız.yıkayacağınız bulaşıklardaki kurumuş,katılaşmış kirlilikleri,donmuş yağları mükemmel şekilde temizleyerek tüm kötü kokuları yok eder.hijyen sağlar.
5.AĞIR KİRLERİN ÇIKARILMASINDA
Lekelerin çıkarılması ve ağır kirlerin giderilmesi için 1/1 oranında ılık su ile uygulama yapılır.

 

 

Bu yazı bir advertorial’dir.

WhatsApp Bilgi Hattı